Betanított munkás, raktárkezelő a XVIII-ik kerületben (93 látta)

Budapest, XVIII. kerület
2018-05-24

Gornex Kft. (Bfkmk ny. sz.: BPM/01/8673-4/2014-1399)  felvételre keres Budapest 18. kerületi, pestszentlőrinci munkahelyre, határozatlan idejű, egy műszakos, teljes munkaidős targoncavezető raktáros munkakörbe munkatársakat.

Feladatok:

Kültéri és beltéri raktári területen

– anyagmozgatás, szállítójárművek rakodása,

– beérkező áruk átvétele, betárolása, mennyiségi és minőségi ellenőrzése,

– kiszállítások összekészítése (komissiózás),

– áruk kiadása,

– raktári bizonylatok kezelése.

Követelmények:

– targoncavezetői vagy könnyű/nehézgépkezelői OKJ végzettség,

– vezetői engedély és gyakorlat az alábbi gépcsoportokra:

– 3324 vezetőüléses targoncák,

– 3312 gyalogkíséretű targoncák,

– minimum 3 éves raktári gyakorlat,

– büntetlen előélet.

Amit kínálunk:

– folyamatos munkavégzés rendezett körülmények között,

– versenyképes fizetés,

– Cafetéria juttatások.

Előnyt jelent:

– fa- vagy fémipari szakmai gyakorlat

– darukezelői végzettség

ÁLLÁS LEJÁRT