Bérszámfejtő TB és Munkaügyi ügyintéző (126 látta)

Vasútállomás 4.
2020-01-17

Derby Cipőgyártó Kft.

Bérszámfejtő TB és Munkaügyi ügyintéző

munkakörre várjuk a jelentkezőket

Főbb feladatok:
    • teljes körű bérszámfejtési feladatok ellátása
    • munkavállalók be- és kijelentése az adóhatóságok felé
    • adó- és járulék bevallások készítése
    • adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése a hatóságok felé (OEP, MÁK, NAV)
    • levonások rögzítése, kezelése
    • táppénz ellátás adminisztrálása
    • HR asszisztencia
Az álláshoz tartozó elvárások:
    • Szakirányú végzettség
    • Word, Excel, internet-kezelési ismeret
    • Jogszabályok rendszerében való eligazodás, tájékozódás és értelmezés
    • Felelősségteljes önálló munkavégzés
    • Szorgalmas, határozott, lojális munkavégzés
    • Több éves szakmai tapasztalat

Jelentkezni lehet az alábbi elérhetőségeinken:

kovacsmarta@derby.hu

06/30 636-5129

6100 Kiskunfélegyháza, Vasútállomás 4.

ÁLLÁS LEJÁRT