Bérbeadási munkatárs (82 látta)

Workline partner

Budapesti székhelyű bevásárlóközpont, irodaház, valamint logisztikai telephelyek működtetésével foglalkozó vállalat kereskedelmi osztályára keres

bérbeadási munkatársat

Főbb feladatok:

  • Részvétel a vállalat értékesítési stratégiájának megvalósításában Magyarországon;
  • Saját tulajdonú ingatlanok bérbeadásának támogatása, ügyintézése
  • A kereskedelmi, értékesítési üzletág tevékenységének támogatása
  • Ajánlatadással kapcsolatos komplex ügyintézés
  • Fennálló bérleti szerződések kezelése, új szerződéskötések bonyolítása
  • Nyilvántartások naprakészen tartása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, illetve a meglévő partnerekkel (bérlőkkel)
  • Versenytársak elemzése, piackutatás, piaci folyamatok nyomon követése, elemzése
  • Heti, havi riportok, eredmény kimutatások készítése
  • Kapcsolat tartás a társosztályok irányába (pénzügy, jog, műszak stb.)

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Közép vagy felsőfokú végzettség,
  • Ingatlangazdálkodási területen szerzett legalább 3-5 éves tapasztalat,
  • Magas fokú kommunikációs és szervezői készség
  • Hatékony munkaszervezés, eredményorientált látásmód
  • Erős „SALES”-es háttér;
  • STRATÉGIAI gondolkodásmód;
  • Proaktív és gyakorlati szemléletmód;
  • Magas stressz tűrés, terhelhető, csapatjátékos személyiség;

Munkakör betöltése során előnyt jelent, de nem feltétel:

  • angol nyelvtudás
  • műszaki végzettség vagy gyakorlat
  • autocad program ismerete
ÁLLÁS LEJÁRT