BÉR- ÉS SZEMÉLYÜGYI MUNKATÁRS (84 látta)

69 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét.

A több mint 28 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

VESZPRÉMI KÖZPONTUNKBA

BÉR- ÉS SZEMÉLYÜGYI MUNKATÁRSAT

keresünk.

FELADATOK:

  • A munkaügyhöz, bérszámfejtéshez és a TB-hez kapcsolódó adatok, dokumentációk és nyilvántartások naprakész vezetése, aktualizálása
  • A munkaviszony létesítésével, megszűnésével kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása, belső munkaerő-mozgások dokumentálása; T1041 jelentés a NAV felé
  • A HR igazgatóság munkájának támogatása, különös hangsúllyal a munkaügyi feladatokra
  • Adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése a hatóságok (OEP, NAV, KSH), rendszeres és ad – hoc jelentések és statisztikák készítése a vezetőség felé;
  • Bérszámfejtés, tb, cafetériával kapcsolatos feladatok teljes körű ellátása, havi és hóközi számfejtési feladatok elvégzése, munkáltatói igazolások készítése
  • Kapcsolattartás az illetékes hatóságokkal és társosztályokkal

ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú, legalább középfokú végzettség (bérszámfejtő és TB ügyintéző)
  • Bérszámfejtésben és TB ügyintézésben szerzett 2-3 év releváns tapasztalat
  • Adó-, TB- és munkaügyi jogszabályok naprakész ismerete, gyakorlati alkalmazása
  • Humán ügyviteli rendszerek ismerete
  • MS Office magabiztos, felhasználói szintű ismerete (Word, Excel)
  • Pontosság, felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Önállóság, megbízhatóság, kreativitás, terhelhetőség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil cégháttér
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Veszprém

Jelentkezés módja: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát az allas@euronics.hu email címre „Bér- és személyügyi munkatárs” jeligével.

ÁLLÁS LEJÁRT