Belvárosi ügyvédi iroda jogi aszisztenst keres (80 látta)

Budapest, VII. kerület
2018-06-12

Gozsdu udvar mellett működő ügyvédi iroda azonnali belépéssel jogi aszisztenst keres.

Elvárások:

  • titkárnői/irodavezetői tapasztalat
  • megbízhatóság
  • pontosság
  • határidők betartása
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • társalgási szintű angol nyelvtudás előny
  • jogi területen szerzett tapasztalat előny

Feladatok:

  • ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • az ügyvédek/jelöltek munkájának segítése
  • okiratok szerkesztése
  • irodai adminisztráció vezetése és naprakész kezelése
  • ügyfelek fogadása

Amit kínálunk:

  • hosszútávú munkalehetőség
  • munkabéren kívüli juttatások (utazási hozzájárulás, bónuszok, étkezési utalvány)
  • feljődő, dinamikus környezet
  • rugalmas munkaidő

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a következő email címen lehet: szilvia.sulyok@gmail.com.

További kérdés esetén telefonon is érdeklődhet a +36-20-428-9154-es számon Sulyok Szilviánál.

ÁLLÁS LEJÁRT