Beltéri kertész (138 látta)

Törökbálint
2019-10-31

60 fős társaságunk 25 éve a legváltozatosabb dísznövény és virágkompozíciók, enteriőrök tervezésével, kivitelezésével, karbantartásával, valamint prémium minőségű növények, tartók, teraszbútorok, és kertészeti alapanyagok kereskedelmével foglalkozik.

A legnevesebb szállodaláncokban, irodaházakban, cégeknél, bevásárlóközpontokban, magánvillákban vagyunk jelen elegáns kül- és beltéri dísznövény- és virágdekorációinkkal.

Beltéri Karbantartási Üzletágunkhoz keresünk

beltéri kertész

kollégákat

Feladatok:

  • beltéri kertészeti feladatok elvégzése szállodákban, irodaházakban, cégeknél, bevásárlóközpontokban, intézményekben Budapest területén
  • beltéri dísznövények gondozása
  • ültetés
  • metszés
  • öntözés
  • növényvédelem
  • esetenként kültéri növények karbantartása is

Elvárások:

  • kertész végzettség és gyakorlat előny, de betanított kertészek jelentkezését is várjuk
  • önálló, megbízható munkavégzés
  • rugalmasság
  • mobilitás

Amit nyújtunk:

  • stabil, nagy múlttal rendelkező cég vagyunk, de megőriztük a családias légkört
  • normál munkarend (H-P 6-14,30)
  • a munkavégzés budapesti helyszíneken történik megbízások és beosztások szerint (cégünk Törökbálinton található, de nem itt történik a munkavégzés)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát, kérem, küldje a következő e-mail címre: zsoter.gina@plantart.hu

Telefonos érdeklődés hétköznap napközben (10-17 óra között): 06/30-373-9641