AWI hegesztőt- keresünk BP XXII. kerületi üzemünkbe (184 látta)

XXII. kerület Nagytétényi út 226
2020-06-20

AWI hegesztőt- keresünk BP XXII. kerületi üzemünkbe.

Élelmiszeripari, kórháztechnológiai, uszodatechnikai területen rozsdamentes anyagmegmunkálással foglalkozó cégünk fenti munkakörökben felvételt hirdet.

Feladatok:

o             Rozsdamentes lemez jellegű alkatrészek összeállítása rajz szerint, hegesztés argon védőgázos ívhegesztéssel (AWI

Elvárások:

o             Szakmai végzettség

o             Minősítés nem feltétlen szükséges, de előnyt jelent

o             Többéves hegesztési szakmai tapasztalat

o             Anyagismeret és műszaki rajzismeret előnyt jelent

o             Önálló igényes munkavégzés

Amit kínálunk:

o             Teljes munkaidős határozatlan idejű munkaszerződés

o             Versenyképes fizetés

o             Összehangolt vidám kollektíva

Jelentkezés módja:, magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal, várjuk jelentkezését, munkakezdés megjelölésével.

Állás, munka területe(i):

•             Fizikai,

•             Szakmunka

•             Gépszerelő

•             Hegesztő,

•             Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

•             1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

•             Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1221, Budapest, XXII. kerület Nagytétényi út 226

ÁLLÁS LEJÁRT