AWI hegesztő,Forrasztó és Betanított munka – hosszútávú – állás vidéken! (69 látta)

AWI hegesztő,Forrasztó és Betanított munka – hosszútávú – állás vidéken!

Munkavégzés helye : Komárom Esztergom megye – Tata

– 3 Hónapos próbaidő után hosszútávú bejelentett munkára
való lehetőség!
– Józan életű,megbízható!
– Cafateria támogatás minden hónapban Szép kártyára nettó
17.000 huf.-!
– Munkaruha,védőfelszerelések,és egyéb eszköszök biztosítása a
dolgozó számára!
– Havi fizetés kiemelkedő bérezéssel!

AWI hegesztőket keresünk vékonyfalú/vastagságú 1-3mm alumínium csövek és szerkezetek hegesztésére!

Emellett

AWI hegesztőket keresünk vékonyfalú/vastagságú 0,5-3mm rozsdamentes acél csövek és szerkezetek hegesztésére!

Elvárások :

– Hegesztő bizonyítvány! Minősítés nem szükséges,cégen belül
lehetőség van a megszerzésre is tapasztalattól függően!
– Érvényes TÜV vizsga okmány megléte!
– Rendezett életvitel,Józan életű,megbízható!
– Munkájára precíz!
– Adott munkakörben szerzett minimális tapasztalat
elengedhetetlen!

Lehetőség van -BetanÍtott- munkakör betöltésére is Cégünknél!

– Élhajlító gépek kezelése,beállítása!
– Végösszeszerelés,tömbösítés!
– Présgépek kezelése,beállítása!

Emellett -TovÁbbi MunkakÖrÖk- betöltésére keresünk Szakmai Bizonyítvánnyal rendelkező dolgozni akaró Személyeket!

Bizonyítvány nem feltétel,de előnyt jelent!

Lehetőség van az adott munkakörök betanulására!

– Kemény és Lágy forrasztás!
– Porszórás,festő munkálatok!
– CNC – Marógépek kezelése,beállítása!

Érdeklődni E-mailben vagy Telefonon lehet!
(Lásd a képen!)

Hétfő – Vasárnapig!
07 – 23:00-ig!

ÁLLÁS LEJÁRT