AUTÓFÉNYEZŐ MUNKATÁRS (122 látta)

Az Off Road Sport Kft Halászteleki telephelyre

AUTÓFÉNYEZŐ munkakörbe
új munkatársat keres.

Feladatok:
  • Járművek, felépítmények, és személygépjárművek esztétikai javítása, fényezése
  • Zsírtalanítás, csiszolás, előkészítés, gittelés, ragasztás, festékfújás
  • Alkatrészek, egyéb eszközök fényezési, festési munkálatainak elvégzése.
Elvárások:
  • Fényező vagy karosszéria lakatos végzettség
  • Gépjárművek fényezésében vagy polírozásában szerzett tapasztalat
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Alkalmazkodó képesség, csapatszellem

Előnyök:

  • Sérült gépjárművek karosszéria javításában szerzett tapasztalat, de szakirányú végzettségű pályakezdő kollégáknak is várjuk a jelentkezését!

Amit kínálunk:

  • Kiemelten magas, versenyképes bérezés
  • Biztos munkahely
  • Dolgozóbarát légkör

Állás, munka területe:

  • Szakmunka
  • Fényező, karosszéria lakatos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Betöltendő munkakörben szerzett munka tapasztalat, végzettség

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, küldd el fényképpel, telefonszámmal és elektronikus elérhetőséggel ellátott önéletrajzod az info@dakar.hu email címre.

ÁLLÁS LEJÁRT