Autóbuszvezető (78 látta)

Személyszállítással foglalkozó MR REISEN KFT.

autóbuszvezetői

      feladatok ellátására munkatársakat keres

Főbb feladatok:

Munkavállalók szállítása, napi rendszerességgel (hétfőtől-péntekig), három kiállással, délután és este

  • Budapest Örs vezér tér – XVIII., Lőrinczi út és
  • Budapest IX., Üllői út – Szigetszentmiklós útvonalon.

Elvárások:

– szakmai tapasztalat

– szabálykövető magatartás
– D kategóriás vezetői engedély,

– érvényes GKI igazolvány
– orvosi alkalmasság

– ápolt megjelenés
– jó kommunikációs készség
– munkakörhöz tartozó dokumentumok pontos vezetése

– PÁV II

Előnyt jelent:

 hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

– Budapest VIII., IX., X., XIX., XX., kerületi lakhely

Amit kínálunk:

– határozatlan idejű munkaszerződés

– hosszú távú munkalehetőség

nyugdíjasok jelentkezését is várjuk

Munkavégzés helye:

– Budapest, Szigetszentmiklós

– fényképes önéletrajz megküldése az allas@mrreisen.com e-mail címre

Az MR Reisen Kft. a hatályos adatvédelmi szabályok és a Társaság Adatvédelmi és adatbiztonsági szabályzata szerint kezeli a munkára jelentkezők személyes adatait. A Társaság hatályos Adatvédelmi és adatbiztonsági szabályzat a cégünk honlapján érhető el a “GDPR” menüpont alatt.