Autó-villamosság (119 látta)

A Dél-dunántúli Közlekedési Központ Zrt – pályázatot hirdet

a Pécsi Járműfenntartási telepére

autó-villamosság szerelő

munkakör betöltésére 2 fő részére

Társaságunk Dél-Dunántúlon, Baranya, Somogy és Tolna megyében mintegy 800 db autóbusszal lát el személyszállítási feladatokat. A társaság fő alapelve a folyamatos fejlődés és stabilitás, így munkavállalóinkra  hosszú távon számítunk, biztosítva a versenyképes jövedelmet és a szakmai fejlődési lehetőséget

Feladat:

  • a társaság autóbuszainak karbantartása, javítása

Követelmények:

  • gépjármű-villamosság szerelői végzettség,
  • 3 év szakmai tapasztalat,
  • felhasználó szintű PC ismeret (Word, Excel),
  • “B” kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • versenyképes havi alapjövedelem,
  • ingyenes utazási lehetőség,
  • béren kívüli juttatások,
  • szakmai fejlődési lehetőség és karrierépítés.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajz megküldésével 2018.11.20-ig lehet a nagyi@ddkk.hu címen

ÁLLÁS LEJÁRT