Autó értékesítő (144 látta)

1112 Budapest Budaörsi út 234
2019-08-21
Főbb feladatok, munkák:
    • használt személy- és kishaszon gépjárművek értékesítése az – Ügyfél igényeinek leginkább megfelelő gépjármű kiválasztása
    • ügyféltárgyalások lebonyolítása
    • használt gépjárművek beszámítása
    • beérkező járművek átvétele, regisztrálása, tárolása.
    • ügyfeleink udvarias, magas színvonalon történő kiszolgálása
    • gépjármű finanszírozásra és biztosításra vonatkozó ajánlatok készítése
    • szerződéskötések és egyéb adminisztratív feladatok precíz ellátása
    • céges rendezvényeken, kiállításokon történő részvétel
Az álláshoz tartozó elvárások:
    • minimum középfokú végzettség
    • B kategóriás jogosítvány
    • alapvető számítógépes ismeretek
    • ügyfél-centrikus magatartás
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
      • angol és/vagy német nyelvtudás előnyt jelent
      • előny, ha szereted a prémium kategóriás autókat, hiszen itt csak azokkal kell foglalkoznod.
      • a következő OKJ-s vizsgák valamelyikének megléte előny:

– Irodai asszisztens – 33 346 01

– Pénzügyi szakügyintéző – 55 343 01

– Pénzügyi-számviteli ügyintéző – 52 344 01

– Ügyintéző titkár – 54 346 01

– Eladó – 31 341 01 (Ennek különböző elágazásai, végzettségek, melyekkel a bolti eladó foglalkozás betölthető

– A karbantartáshoz kapcsolódó végzettségek:

      • Karosszérialakatos – 34 525 06
      • Lakatos – 31 521 24
      • Autószerelő – 54 525 02
      • Autóelektronikai műszerész – 54 525 01
      • Festő, mázoló és tapétázó – 33 582 04
Amit kínálunk:
    • versenyképes jövedelem
    • céges telefon
    • stabil munkakörülmények
    • 8 órás bejelentett munkarend
    • karrier lehetőség, a cégcsoporton belül.
    • a kitűzött célok elérése érdekében teljes körű vezetői támogatás
    • fiatal, vidám családias légkör
    • ésszerű keretek között rugalmas munkavégzés (Esti iskola mellett is végezhető)
    • modern, kulturált munkahely.
Állás, munka területe(i):
  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Flottakezelő
  • Teljes munkaidő
Szükséges tapasztalat:
  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
Szükséges nyelvtudás:
  • Nem igényel nyelvtudást
Munkavégzés helye:

1112 Budapest, Budaörsi út 234.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon

Amennyiben magadra ismersz, küldd el fényképes önéletrajzodat.

ÁLLÁS LEJÁRT