Autó értékesítő munkatársat keresünk! (79 látta)

Budapest III. kerület
2019-11-05

Autó értékesítő munkatársat keresünk!

Budapest , III.kerületben , Bécsi úton , 20 éve működő , stabil háttérrel rendelkező , forgalmas telephelyünkre autó értékesítő kollégát keresünk , bővítés miatt.

Feladatok
Ügyféligények gyors feltérképezése , szükség esetén ezek dokumentálása
Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás
Árajánlatok készítése
Autó vétel és eladás lebonyolítása
Gépkocsik átadása
A tevékenységhez tartozó gépjárművezetést igénylő feladatok ellátása

ElvÁrÁsok
Legalább középfokú végzettség
B kategóriás vezetői engedély és vezetői gyakorlat
Jó kommunikációs-és tárgyalókészség , ügyfélközpontú beállítottság
Jó szervező- és problémamegoldó készség
Proaktivitás , önállóság
Együttműködő , motivált , megbízható személyiség
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előny
Autókereskedelmi cégnél töltött gyakorlat
Értékesítési gyakorlat
Angol és/vagy német kommunikációs szintű nyelvismeret

AMIT Kínálunk
Versenyképes , bejelentett bérezés
Fix bér + jutalék
Szakmai fejlődési lehetőség
Stabil munkahely egy 20 éve működő cégnél

Munkavégzés Helye: Budapest III. kerület , Bécsi úti telephely
Munkakezdés: Azonnal
Foglalkoztatás Jellege: teljes munkaidő

Ugyanerre a telephelyre autómosó kollégát keresünk , azonnali kezdéssel.

Jelentkezés: fényképes önéletrajzát + motivációs levelét várjuk az ertekesito2019@gmail.com e-mail címre , fizetési igény és pozíció megjelölésével.

Csatlakozzon egy eredményes és sikeres csapathoz!