Friss Ausztriai Állások Szállással 2020.11.13 (307 látta)

Friss Ausztriai Állások

2020.11.13.

Osztrák partnereinkhez keresünk a következő pozíciókba munkaerőt német nyelvtudással:

  • 2 fő Kőműves, 1 fő Mélyépítő, 1 fő Zsaluzó (Amstetten környéke)
  • 1 fő Kőműves (St. Pölten környéke)
  • Cnc Marós (Heidenhain vezérlés) (Wels környéke és Linz környéke)
  • Cnc Esztergályos (Heidenhain és Siemens vezérlés) (Innsbruck és Vöcklabruck)
  • Gyári munkás fémipari tapasztalattal (Bécs környéke)
  • Raktáros (targonca és darukezelőivel) (Bécs környéke)
  • Lézergépkezelő, 3 műszak (Trumpf) (Wels)
  • Villanyszerelő (kapcsolószekrény) (Vöcklabruck)
  • Autószerelő (Oberwart és Linz)
  • Szerszámkészítő (Wels környéke)
  • Ipari villanyszerelő (Felső-Ausztria)
  • Elektromos karbantartó (Felső-Ausztria)
  • Gépakatos (Felső-Ausztria)
  • Karbantartó-Lakatos (Felső-Ausztria)
  • Csőszerelő-Csőlakatos (Bécs környéke)

További állásajánlatokat a linkre kattintva talál!

Kezdés: azonnal

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség és/vagy hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat (fontos!)
  • Önálló munkavégzés
  • Saját autó munkába járáshoz
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás

Feladatok:

  • Adott munkakörnek megfelelően

Amit nyújt az osztrák munkáltató:

  • Osztrák kollektív munkaszerződés (azaz osztrák biztosítás, bejelentés)
  • +13. és 14. havi bér, fizetett ünnepek, 24 nap szabadság
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetés nettó €2000-2800 alap/hó + túlóra
  • Osztrák munkáltató által fizetett és biztosított szállás (apartman szoba)

Jelentkezni fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzzal csak az alábbi weboldalon lehet: