Ausztriai Állások | Fizetés nettó €2000-2800 + ingyenes szállás (364 látta)

Osztrák partnereinkhez keresünk Ausztria több területére a következő pozíciókba munkaerőt német nyelvtudással (kezdés: azonnal):

  • Autószerelő
  • Épületasztalos
  • Bútorasztalos
  • Bútorasztalos segéd
  • Villanyszerelő
  • Ipari villanyszerelő
  • Lézergépkezelő
  • Elektromos karbantartó
  • Karbantartó
  • Kapcsolószekrény szerelő
  • Karbantartó Lakatos
  • Gépépítő technikus
  • stb…

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség és/vagy hasonló területen szerzett friss szakmai tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Saját autó munkába járáshoz
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás

Feladatok:

  • Adott munkakörnek megfelelően

Amit nyújt az osztrák munkáltató:

  • Osztrák kollektív munkaszerződés (azaz osztrák biztosítás, bejelentés)
  • 13. és 14. havi bér, fizetett ünnepek, 24 nap szabadság
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetés nettó €2000-3200 alap/hó + túlóra
  • Ingyenes szállás (Osztrák munkáltató által fizetett és biztosított)

Jelentkezni fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzzal csak az alábbi weboldalon lehet: