Audiológus asszisztens (53 látta)

Csúcsminőségű hallókészülékekkel foglalkozó cégünk csapatába keresünk kiváló szakértelemmel rendelkező, gyakorlott, csapatjátékos audiológust.

Leendő kollégánk feladatai közé tartozik az ügyfelek teljes körű ellátása és gondozása.

Teljes és részmunkaidős, állást is tudunk kínálni budapesti munkavégzéssel. Várjuk jelentkezését, amennyiben szeretné segíteni az idősek és nagyothallók életét, valamint szeretne egy rugalmas és összetartó csapatban dolgozni.

Feladatok

  • hallás rehabilitációs feladatok elvégzése
  • napi üzletmenet teljes körű biztosítása
  • adminisztrációs feladatok teljesítése

Elvárások

  • legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • precíz, rendezett munkavégzés
  • minimum középfokú végzettség
  • számítógép gyakorlott kezelése

Előny

  • üzletvezetői gyakorlat
  • angol vagy német nyelvismeret
  • rendelőintézetben szerzett tapasztalat
  • értékesítői gyakorlat

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • 8 órás munkaidő
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • önálló munkavégzés
  • kulturált munkakörnyezet

Céginformáció:

több évtizedes iparági tapasztalat

megbízható, stabil háttér

Beküldendő dokumentumok: Magyar nyelvű önéletrajz

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, önéletrajzát küldje el a ujallasod@gmail.com e-mail címre.