ÁRUSZÁMLA EGYEZTETŐ (107 látta)

68 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét. A több mint 28 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

CÉGÜNK VESZPRÉMI KÖZPONTJÁBA

ÁRUSZÁMLA EGYEZTETŐ

Munkatársat keresünk.

Feladat:

  • A beérkező áruszámlák, ár egyeztetése, beszállítókkal, illetve belső társ osztállyal.
  •  Az egyeztetett számlák feldolgozása.

Elvárások:

  • Középfokú végezettség
  • Precíz, pontos önálló munkavégzés
  • Jó excel ismeret

Előny:

  • Pénzügyi területen szerzett gyakorlat
  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  •  Felelősségteljes pozíció
  •  Stabil cégháttér, fiatalos, dinamikus csapat
  • Korszerű munkakörülmények

Munkavégzés helye: Veszprém

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen az alábbi linkre kattintva: