Eladó, értékesítő (47 látta)

A Maxim Group Kft., főképp textil,- és papír árukat forgalmazó, souvenir-nagykereskedelmi vállalata, budapesti telephelyére, számlaképes, eladó / üzletkötő / szállító munkatársat keres, B kategóriás jogosítvánnyal, Budapesten, és vonzáskörzetében történő munkavégzésre.

Feladatok:

  • piackutatás, új potenciális ügyfelek felkutatása, kapcsolatteremtés

  • új és meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása, vevőlátogatás

  • ügyféligények felmérése, ügyféligények generálása

  • a cég által forgalmazott termékek bemutatása, értékesítése

  • rendelésfelvétel, árú összekészítés és kiszállítás

Elvárások:

  • vállalkozói igazolvány

  • B kategóriás jogosítvány (3,5 tonna)

  • középfokú végzettség

  • problémamegoldó képesség

  • jó tájékozódó képesség

  • jó kommunikációs készség

Előnyök:

  • budapesti helyismeret (belváros ismerete)

  • áruterítői tapasztalat

  • rugalmasság

  • csapatszellem

Amit kínálunk:

  • bérezés megegyezés szerint, (számla ellenében), vagy alap + jutalék (számla ellenében)

  • autót és mobiltelefont a munkavégzés idejére a cég biztosítja

  • fiatalos csapat, barátságos, családias hangulat

Jelentkezés: önéletrajzzal a maximgroup.info@gmail.com e-mail-címen.