Áruforgalmi-Kereskedelmi Ügyintéző (141 látta)

Budapest, IX. kerület
2020-09-04

A

Kemikál Zrt.

Magyarország nagy múltú, építési vegyi anyagokat gyártó vállalata,  nagy- és kis kereskedelmi  üzletébe keres munkatársat,

Áruforgalmi-Kereskedelmi Ügyintéző

munkakörbe.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. kerület

Elvárások:

  • önálló, gyors és pontos munkavégzés
  • segítőkészség, csapatszellem
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • erkölcsi bizonyítvány

Feladatok:

  • kapcsolattartás a vevőkkel, területi képviselőkkel
  • megrendelések felvétele, rögzítése
  • házi pénztár kezelése
  • szállítólevél és vevő számlák kiállítása
  • fuvar rendelések rögzítése
  • saját és idegen szállítókkal való kapcsolattartás
  • leltározás

A munkakör különösen összetett. Kereskedelmi és logisztikai feladatokat foglal magába.

Az  optimális jelentkező:

  • magabiztos, kiegyensúlyozott és felelősségteljes;
  • képes gyorsan és hatékonyan dönteni;
  • átlagon felül bírja a stresszt és a monotóniát;
  • jó koncentrációs készséggel rendelkezik;
  • képes egyszerre több dologra is figyelni;
  • jó problémamegoldó;
  • képes és akar csapatban dolgozni;

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • középfokú kereskedelmi végzettség, vagy középfokú végzettség és bolti eladó szakképesítés (OKJ)
  • Serpa program, EKÁER program ismerete

Amit kínálunk:

  • hosszú távú stabil munkahely
  • betanulási lehetőség

Fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével várjuk az

allas@kemikalrt.hu címre

ÁLLÁS LEJÁRT