ÁRUFORGALMI FELELŐS (81 látta)

Élelmiszer szakkereskedő cég kollégát keres az alábbi pozícióba:

ÁRUFORGALMI FELELŐS

FELADATOK

  • Logisztikai folyamatok koordinálása, nyomon követése
  • Áruforgalmi, készletgazdálkodási és raktározási ügymenet vezetése
  • Átvett import áruk bizonylati és mennyiségi kontrollja, készletkezelés, áttárolások nyomon követése
  • Árumozgásokkal kapcsolatos bizonylatok kiállítása
  • Visszatérő göngyölegek átvételével, kezelésével kapcsolatos napi feladatok
  • Időszaki készletellenőrzések és leltárok levezetése
  • Minőségbiztosítási elvárások betartása, selejtezések elkülönített kezelése
  • Ügyviteli informatikai rendszer átfogó használata, működési problémák feltárása
  • Logisztikai folyamatok fejlesztése, hatékonyság növelő intézkedések kezdeményezése
  • Ügyfél kapcsolattartás és tájékoztatás szóban illetve írásban

ELVÁRÁSOK

  • Minimum középfokú végzettség
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes tudás
  • Jó kommunikációs készség, dinamikus és rugalmas személyiség

Ezentúl előnyt jelenthet:

  • Nyitottság és érdeklődés a gasztronómia iránt
  • Haladó informatikai készségek
  • Idegen nyelv ismerete

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes jövedelem, érdekes munkakör
  • További fejlődési lehetőség, stabil és kiszámítható munkaviszony
  • Kellemes munkakörnyezet, együttműködést és innovációt támogató közösség

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • Budapest X. kerület
ÁLLÁS LEJÁRT