Apple szaküzletbe keresünk eladó – értékesítő munkatársat! (122 látta)

4024 Debrecen, Csapó utca 4-6.
2019-07-04

Apple szaküzletbe keresünk eladó – értékesítő munkatársat!

Olyan Pályakezdő kollégák jelentekezését várjuk, akiknek legalább egy
szakmájuk van (bármilyen szakma, bizonyítvány szükséges) és részt tudnak
venni a GINOP-5.2.4-16 programban (érdemes utánna nézni a neten, mielőtt
elküldöd az önéletrajzodat)

Szeretik az Apple készülékek egyedi világát, hosszú távra terveznek és
szeretnének egy dinamikusan fejlődő cég csapatához tartozni.

A Gsm Diszkont Kft. kizárólag Apple készülékek értékesítésével és
szervizelésével foglalkozó cég, értékesítőket, bolti eladókat keres
Debrecen belvárosában található meglévő és újannon nyíló üzleteibe.

Főbb feladatok

– Árukezelés, pénztárgép kezelése
– Ügyfélkezelés
– Szervizbe érkező készülékek átvétele, kezelése
– Üzlet tisztántartása

Elvásárok

– Apple termékek ismerete
– Társalgási szintű angol nyelvtudás
– Ápolt megjelenés
– Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Előnyök

– Kereskedelmi végzettség
– Magas szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
– Apple termékek magas szintű ismerete

Amit kínálunk

– Nettó 150 – 180eft KezdŐ fizetés
– Fiatalos pörgős csapat
– Modern légkondicionált Apple üzlet a belváros szívében
– Stabil, hosszútávú munkalehetőség
– Megbecsülés

Állás munkaterületei

– Értékesítés, kereskedelem
– Bolti eladó

Munkaidő

– Bejelentett, teljes 8 órás munkavégzés

Szükséges tapasztalat:

– Pályakezdő, 1-2 év, több év a kereskedelemben

Szükséges nyelvtudás

– Angol

Munkavégzés helye

– Debrecen

– Motivációs levél
– Fényképpel ellátott önéletrajz

Munkavégzés helye:

Havi nettó fizetési keret:
200 000 HUF