Anyagbeszerző (149 látta)

Munkahelyén hosszú távra tervez és emellett szakmailag is tovább fejlődne?

Úgy érzi, hogy rendelkezik kellő szakmai tapasztalattal lakóingatlanok építésében és szeretné tudását ebben gyarapítani?

Amennyiben igen, ezt a pozíciót Önnek ajánljuk!

TRIAD Real Estate Kft részben külföldi tulajdonú ingatlanberuházó és fejlesztő cég folyamatosan bővülő budapesti csapatába keres szakmailag rátermett és munkájában precíz munkatársat az alábbi pozícióba:

Anyagbeszerző

pozícióba.

FELADATAI:

  • építőipari anyagok minőségének széleskörű ismerete
  • széleskörű ismeret, jó kapcsolatrendszer kiépítése a magyar építőipari piac anyagbeszállítóival
  • anyagbeszerzés és felhasználás folyamatos koordinálása
  • vállalkozók és beszállítók versenyeztetése
  • alvállalkozókkal, munkaerőközvetítőkkel kapcsolatépítés
  • kiviteli tervek értelmezése, elemzése
  • műszaki alternatívák és észrevételek kidolgozása
  • kalkulációk készítése

FONTOS SZÁMUNKRA:

  • Szakirányú min. középfokú végzettség
  • Szakmai tapasztalat
  • költségvetés-készítő programok ismerete
  • MS Office programok ismerete
  • Építőanyagok, hagyományos és modern építési technológiák ismerete
  • Önálló és csapatmunka végzésre alkalmas, motivált személyiség
  • Kreatív és eredmény centrikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • Terhelhetőség, rugalmasság, precizitás
  • B kategóriás jogosítvány

ÖRÖMMEL VESSZÜK:

  • angol nyelvtudás
  • Autocad, Archicad ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Elismerő, korrekt, támogató csapat és színvonalas munkakörnyezet
  • Stabil, innovatív vállalkozás, hosszú távú perspektíva
  • Kiemelkedő bérezés
  • Határozatlan időtartamú főállású munkaszerződés

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Kivitelező, General kivitelező
  • Műszaki előkészítő
  • Anyagbeszerző
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

Nem igényel nyelvtudást

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest