Alkatrész értékesítő (91 látta)

Nyíregyháza,Budapest
2018-02-18

Cégünk alkatrész értékesítőt keres nyíregyházi és budapesti telephelyére

FELADATOK:

Értékesítési folyamat lebonyolítása:

  • Ajánlatok készítése, nyomon követése
  • Vevői rendelések rögzítése, ügyintézése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • Termékek értékesítése, számlázása,

Készletgazdálkodás:

  • Rendelések nyomon követése, alkatrészek beszerzése, bevételezése, árukiadás
  • Adminisztráció informatikai rendszerben
  • Raktárgondozás
  • Új ügyfelek akvirálása

ELVÁRÁSOK:

  • legalább 2 éves kereskedelmi szakmai tapasztalat alkatrész üzletág területen
  • dinamikus, önálló munkavégzés
  • műszaki és kereskedelmi gyakorlat (lehetőleg építőgép, mezőgazdasági munkagép vagy autóalkatrész)
  • kiváló kommunikációs készség, gyors, határozott, magabiztos fellépés
  • nyitott, „csapatjátékos” személyiség
  • angol nyelv minimum alapszintű ismerete
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

ELŐNY:

  • hasonló területen szerzett értékesítői tapasztalat
  • piac ismeret
  • önálló munkavégzés képessége
  • kreatív gondolkodás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes fizetés
  • fiatalos, lendületes csapat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Nyíregyháza – Budapest

Fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével

ÁLLÁS LEJÁRT