Adatrögzitő (291 látta)

Budapest Economic Mentor Kft
2019-03-13

Adatrögzítő, adminisztrátor

munkakörbe munkatársat keresünk.

Könyvelőirodánk fiatalos légkörben, jó hangulatban, egymást támogatva és kiegészítve, most adminisztrátori, adatrögzitői munkakörbe, új lehetőségeit kereső, talpraesett munkatársunkat keressük

Amire számíthat, ha a csapatunk tagja lesz:

  • tervezünk Önnel, számítunk az Ön tudására
  • stabil ügyfélkörünk van akikkel évek óta dolgozunk
  • változatos feladatok, közvetlen kapcsolat az ügyfelekkel
  • profi munkakörülmények
  • fiatal csapat, jó hangulat, rugalmasság
  • szakmai képzések támogatása
  • főállású, alkalmazotti munkaviszony
  • versenyképes fizetés, fix alapbér, negyedéves bónusz, BKK bérlet, cafeteria, céges telefon

Főbb feladatok, munkák:
  • számlák iktatása, adatrögzítés programba
  • excel kimutatások, nyilvántartások vezetése
  • emailek küldése, számla egyeztetés ügyfelekkel
  • Bizonylatok rendezése, lefűzése
  • Internetes felület kezelése

Várjuk pályázatát, ha Ön rendelkezik az alábbi jellemzőkkel:

  • középiskolai végzettség
  • könyvelési szakma felé nyitottság
  • önálló és csapatban való munkavégzésre való képesség
  • pontosság, precizitás, stabilitás
  • feladat-orientáltság, gyors és problémamegoldó gondolkodásmód
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, magabiztos Excel, Microsoft tudás

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkaidő: munkanapokon 8-16:30h

Munkavégzés helye: Bp. IX, Boráros tér

Bérezés: fix alapbér, negyedéves bónusz, BKK bérlet, cafeteria, céges telefon

Kezdés: megegyezés szerint, akár azonnal

Jelentkezés módja: Bérigényt is tartalmazó önéletrajzát e-mailben várjuk ado@ecomentor.hu. Kérjük, hogy pályázatában írjon egy Önt valamilyen módon jellemző jeligét is 😊 Köszönjük.