A Hari Kebab megnyitotta kapuit ! (167 látta)

Budapest Hari Kebab 7. kerület István u. 6.
2020-01-06

Szia, én a Hari Kebab gyorétterem vagyok!

Keresem új munkavállalómat, fantasztikus, családias kis csapatomba, pultos munkakörbe!

    2017 elején nyitottam meg kapuimat, azóta dinamikusan fejlődöm és büszkén állíthatom, hogy Budapest (és  többek között Colin Farell) egyik kedvenc  gyorséttermévé váltam! Nyugodt szívvel kijelenthetem, hogy vendégeim és dolgozóim egyaránt szívesen járnak hozzám!

     Biztos Te is tapasztaltad már, hogy a legtöbb vendéglátós hiteltelen, nem törődik dolgozóival, túlterheli és robotnak nézi őket. Folyamatos hitegetéssel próbálnak motiválni, amiből javarészt semmi nem valósul meg, a jó munkakörülményeket még hírből sem ismerik és a kemény munkáért cserébe meg sem fizetik a munkavállalót. Nem beszélve arról, ha problémáidnak hangot adsz, kiabálás, lenézés és kiközösítés, vagy elbocsátás lesz a vége.

    Mi mindezek ellen vagyunk, azért, hogy legyen végre egy olyan munkahely, ahol együtt, közösen beszélünk meg mindent és személyiségetek erősítésével, mindenkiből a legjobbat kihozva, együtt egymást támogatva menjünk előre az úton!

    Nálunk is akad munka bőven, annyi bizonyos, de óvlak és megbecsüllek, amennyire erőmből telik.

Ha jó csapatjátékos vagy, szeretsz emberekkel kommunikálni, segítőkész, életvidám személyiség vagy, nálunk a helyed!

Feladataid közé  tartoznak az alábbiak :

  • pultomban való kiszolgálás modern technikai eszközökkel
  • ételeink előkészítése és összeaállítása
  • házi pitáink sütése
  • vendégekkel való kommunikálás
  • kasszázás

Rád van szükségünk, ha:

  • ezt szánod főállásodnak
  • csapatjátékos vagy
  • vendégközpontú vagy
  • szereted a pörgést
  • képes vagy szívvel, lélekkel dolgozni
  • jól kezeled a nehéz helyzeteket és bírod a terhelést
  • jó problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • barátságos, nyitott, alkalmazkodó személyiség vagy
  • nem jelent problémát heti 3-4 nap vállalása napi 12 órában
  • társalgási szinten beszélsz angolul
  • 30 év alatti vagy
  • van egy alap konyhai/kiszolgálási tapasztalatod
  • biztos jövőre vágysz

Mire számíthatsz, ha nálunk dolgozol ?

  • mindig szól a zene és garantált a jókedv
  • rendszeresek a jó hangulatú csapat- és személyiségépítő tréningek
  • fiatal csapatra
  • egy második család tagja lehetsz
  • hangot adhatsz ötleteidnek, sőőőt…
  • vezetőid a barátaid között tudhatod
  • ha végre stabil jövőt és keresetet szeretnél, korrekt feltételekkel, akkor fellélegezhetsz,mert én bejelentelek 8 órában, kezdőként 1100Ft-ot adok neked óránként, majd a próbaidőd lejárta után 1300Ft-ra emelem az órabéred, a többi csak rajtad múlik
  • tiszta munkaruhádat, étkezésed is biztosítom!

Ha magadra ismertél és felkeltettem az érdeklődésed, komolyan és hosszútávon gondolkozol, ne habozz, hívd bizalommal vezetőnket, Harsányi Attilát a +36/70 312-4896 -es telefonszámon!  Több információért nézz be hozzánk a https://www.facebook.com/harikebab/ -linkre kattintva!

Vár a Hari csapata!

CSAK A HARI!!!

ÁLLÁS LEJÁRT