1 fő bemutatótermi eladó-pénztáros-raktárost (101 látta)

Az EGLO Lux Kft a magyar világítástechnikai piacon, 25 éve jelen lévő, ismert és elismert osztrák tulajdonú cég, 26 fős csapatába keres

1 fő bemutatótermi eladó-pénztáros-raktárost.

Feladatok, munkák:

  • vevők kiszolgálása, tanácsadás
  • pénztár kezelése
  • áru átvétele, szortírozása, kezelése
  • bemutatóterem karbantartása

Állásokhoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség, eladó
  • Műszaki eladói végzettség előny, de nem feltétel
  • Kereskedelmi tapasztalat, pénztár ismerete előny
  • Önálló munkavégzés
  • Nagyfokú rugalmasság
  • Jó adminisztrációs készség, SAP – Excel ismerete előny,
  • Sikerorientáltság, jó stressztűrőképesség

Egyéb információ az állásokról:

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaidő napi 8 óra, szombati és vasárnapi munkavégzéssel, fizetés megegyezés szerint, azonnali belépéssel.

Felvétel esetén a továbbképzést a cég támogatja. Boltvezetői képesítés megszerzése szintén támogatott.

Jelentkezni 2019. október 11-ig vagy a hirdetés feladásától számított 30 napig lehet a vamosi.viktoria@eglo.com címre elküldött önéletrajzzal.