Üzletkötő (60 látta)

Született értékesítő vagy? Szívesen tárgyalsz ügyfelekkel? Jobban szeretsz úton lenni, mint egész nap az irodában ülni?

Ha magadra ismertél, köztünk a helyed! A Vidanet hivatalos partnereként Üzletkötő munkatársat keresünk győri és környékbeli munkavégzésre!

Feladatok:

  • ügyfelek személyes felkeresése előre egyeztetett időpontban
  • ügyfelek tájékoztatása, igények felmérése és rögzítése
  • szolgáltatások értékesítése
  • folyamatos telefonos kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • a munkakörhöz tartozó feladatok rendszeres, pontos adminisztrációja

Leendő kollégánk:

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezik
  • jogosítvánnyal és saját gépjárművel rendelkezik
  • kiemelkedő kommunikációs és tárgyalási készség, valamint problémamegoldás jellemzi
  • önálló, megbízható, munkájára igényes
  • pozitív kisugárzása az értékesítéshez elengedhetetlen versenyszellemmel párosul

Amit biztosítunk:

  • versenyképes jövedelem
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség teljes munkaidőben
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség változatos munkakörben
  • önálló, felelősségteljes munkakör
  • fiatalos, dinamikus, összetartó csapat

Hasonló területen szerzett tapasztalat előny!

Ha szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, jelentkezz hozzánk önéletrajzoddal az uzletkoto.gyor@kspartner.hu e-mail címen!

Jelentkezési határidő: 2018.02.15.

„Itt érték a munkád!”

ÁLLÁS LEJÁRT