Ügyfélszolgálati munkatárs (43 látta)

Mosonmagyaróvár
2018-02-10

Szívesen foglalkozol emberekkel? Jól kommunikálsz, könnyen megérteted magad másokkal? Szereted a pörgős, változatos munkát?

Ha magadra ismertél, köztünk a helyed! A Vidanet hivatalos partnereként Ügyfélszolgálati munkatársat keresünk mosonmagyaróvári üzletünkbe!

Feladatok:

  • ügyfelek tájékoztatása, ügyfélkiszolgálás
  • szolgáltatások értékesítése
  • napi értékesítések rögzítése és nyomon követése
  • a munkakörhöz tartozó feladatok rendszeres, pontos adminisztrációja
  • esetenként üzletkötői feladatok ellátása

Leendő kollégánk:

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezik
  • kiemelkedő kommunikációs készség és problémamegoldó képesség jellemzi
  • önálló, megbízható, munkájára igényes
  • pozitív kisugárzása az értékesítéshez elengedhetetlen versenyszellemmel párosul

Amit biztosítunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • hosszú távú munkalehetőség teljes munkaidőben
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség változatos munkakörben
  • önálló, felelősségteljes munkakör
  • fiatalos, dinamikus, összetartó csapat

Értékesítési területen szerzett tapasztalat előny!

Ha szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, jelentkezz hozzánk önéletrajzoddal az ugyfelszolgalat.mosonmagyarovar@kspartner.hu e-mail címen!

Jelentkezési határidő: 2018.03.15.

„Itt érték a munkád!”