Technikus / Technikus vezető helyettes (14 látta)

A Hungary Aliment Kft. 1998 óta foglalkozik Magyarországon friss és fagyasztott baromfihús kereskedelmével. Legfontosabb piacaink Svájc és az Európai Unió. Kiemelt jelentőséget tulajdonítunk a minőségügynek és az élelmiszerbiztonságnak. Céljaink között szerepel a piaci jelenlétünk bővítése, a fenntarthatóság biztosítása, illetve a termékek kezelésére vonatkozó követelmények betartása.

Folyamatosan bővülő csapatunkba munkatársat keresünk

Technikus / Technikus vezető helyettes

munkakörbe.

Feladatok:

  • Gépek és szerszámok összes javítási- és karbantartási munkálatainak önálló elvégzése
  • A szerszámok és gépek ellenőrzése és karbantartása
  • Gépek és szerszámok hosszú élettartamának biztosítása
  • A járművek, targoncák ellenőrzése, azok tisztítása
  • Veszélyes anyagok (benzin, olaj, festék stb.) ellenőrzése és tárolása
  • Az állandó műszaki üzemkészenlét biztosítása
  • A munkatársak támogatása műszaki kérdésekben

A munkakör betöltésére ideális jelölt, aki:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettséggel rendelkezik
  • Megbízható, precíz, terhelhető személyiség
  • Munkájáért, annak színvonaláért felelősséget vállal

Amit kínálunk:

  • Határozatlan időre szóló munkaszerződés
  • Teljesmunkaidős foglalkoztatás
  • Versenyképes jövedelem
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Előrelépési lehetőség

A munkavégzés helye:

Bács-Kiskun Megye, Felsőlajos

Önéletrajzokat a kh@aliment.hu e-mail címre várjuk.