Szociális munkás (124 látta)

Szabolcs - Szatmár - Bereg megye; Borsod – Abaúj – Zemplén Cigándi járás
2018-01-07

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

A foglalkoztatás időtartama: Határozott idejű munkaviszony, 3 évre szóló munkaszerződéssel

FELADATOK:

  • Jelenléten alapuló szociális munka
  • Egyéni és csoportos tanácsadás szervezése
  • Szociális információs tanácsadás
  • Projektdokumentáció vezetése
  • Egyéni fejlesztési terv készítése
  • ELVÁRÁSOK:

    • az alábbi felsőfokú végzettségek valamelyike:

    felsőfokú szociális alapvégzettség,

    okleveles pszichológus,

    pszichopedagógus,

    mentálhigiénés szakember,

    mentálhigiénés segítő szakember,

    szociológus,

    felekezeti szociális munkás,

    viselkedéselemző,

    közösségi szociális munkás,

    családterápiás konzultáns,

    családterapeuta,

    kognitív- és viselkedésterápiás konzultáns,

    mentálhigiéniai prevenciós specialista,

    család- és gyermekvédelmi szakos pedagógus,

    játék- és szabadidő-szervező tanár,

    addiktológiai konzultáns,

    gyermek- és ifjúságvédelmi tanácsadó oklevéllel rendelkező: óvodapedagógus, tanító, tanár, nevelőtanár, pedagógus, pedagógiai előadó, gyógypedagógus, védőnő, teológus, hittanár, hittantanár

    • pontosság, precizitás, rugalmasság
    • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
    • önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
    • felhasználói szintű számítógép ismeret

    Előnyt Jelent:

    • B kategóriás jogosítvány
    • komplex telep program megvalósításában szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

    • Hosszú távú munkalehetőség
    • Jó hangulatú, lendületes csapat
    • versenyképes fizetés
    • utazási költség térítés

    BENYÚJTANDÓ IRATOK, IGAZOLÁSOK:

    • fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz;
    • motivációs levél;
    • előírt végzettséget igazoló dokumentumok másolata.
    • A motivációs levélben kérjük a bérigény megjelölését!

    A munkakör betölthetőségének időpontja: 2018. februártól

    A jelentkezés benyújtásának határideje: 2018. január 20.

    Jelentkezés módja: a jelnetkezések a civiliroda@gmail.com e-mail címre várjuk.