Szerviz Vevőszolgálati Asszisztens (25 látta)

A Flotta Business Car Kft. csapata

Szerviz Vevőszolgálati Asszisztens

munkakörbe kolléganőt keres, budapesti telephelyére.

Budapesti központi irodával, országos szerviz hálózatot működtető Flotta Business Car Kft. 2014 óta van jelen Magyarországon az autókölcsönző és flottakezelő cégek területén,  100%-ban magyar tulajdonosi körrel. A folyamatosan bővülő és megújuló gépjárműpark személyautók, mini buszok, tehergépjárművek széles választékát kínálja. Cégünk egész Magyarország területén biztosít gépjárműveket cégeknek és magánszemélyeknek egyaránt eseti, középtávú és tartós bérletre. A Flotta Business Car Kft. szolgáltatása komplex, kiterjed a flottakezelést megelőző tanácsadástól kezdődően a gépjárművek beszerzésén, finanszírozásán, teljes körű üzemeltetésén át a futamidő végi értékesítésig.

A következő feladatokat fogjuk Rád bízni:

– Ügyfelek tájékoztatása a kiegészítő szolgáltatásokról, valamint a gépjármű javítás során feltárt, elvégzendő munkákról

– A cég értékesítési és szerviz tevékenységének támogatása

– Folyamatos együttműködés a szervizvezető és jármű-értékesítő kollégákkal

– Ügyfél adatbázis karbantartása

– Munkafelvétel és ajánlatok készítése

– A javítási munkák előkészítése és programozása (idő- és anyag szükséglet felmérése, személyzet biztosítása, a munkavégzés szervezése, szakmai és adminisztratív irányítása)

– Ügyféltanácsadás: telefonos – személyes

Te vagy az ideális jelöltünk, ha:

– Középfokú végzettséggel rendelkezel

– Társalgási szinten beszélsz angolul

– Maximálisan ügyfélorientált és pozitív beállítottságú személynek tartod magad

– Precíz, megbízható és felelősségvállaló vagy

– Stressz tűrő és együttműködő vagy a kollégákkal és ügyfelekkel

– Feddhetetlen múlttal rendelkezel

– Magabiztos gépjármű vezetési gyakorlatod van (Érvényes vezetői engedély,min. B kategória)

– Gyakorlott vagy a Microsoft Office programokban

– Magabiztos kommunikációs készséged van

– Dinamikus, jó fellépés és tárgyalási készség jellemez

Előnnyel indulsz, ha:

– Autószerviz területen szerzett adminisztrációs tapasztalatod van

Amit kínálunk értékes munkádért:

– Kulturált munkakörülmények

– Fiatalos, jó hangulatú csapat

– Rugalmas munkaidő

– Hosszú távú, stabil munkahely

– Céges mobiltelefon

– Versenyképes fizetés és év végi prémium

Munkavégzés helye:

-Budapest

– Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal az info@flottacar.hu e-mail címen vagy a 06-20-249-7044-es telefonszámon.