Shop eladó munkatársat keresünk töltőállomásra (87 látta)

Szolnokon található töltőállomásra keresünk új munkatársat a shop munkaterületre lendületes és jól teljesítő, összetartó csapatunkba.

Feladatok
  • Előkészíti a raktárat/árumozgató eszközöket az áru fogadására,
  • előkészíti a visszaszállítandó göngyöleget és a visszárut
  • Átveszi mennyiségileg és minőségileg az árut/göngyöleget/berendezést/eszközt,
  • elvégzi a hibás teljesítésből adódó teendőket
  • Ellenőrzi az áruhoz előírás szerint csatolandó dokumentumok meglétét, szabályszerűségüket.
  • Készletre veszi az árut
  • Az áru jellegének/előírásoknak megfelelően gondoskodik az áru minőségének és a mennyiségének megóvásáról
  • Leltárt készít/közreműködik a leltározásban
  • Előkészíti az árut értékesítésre, és folyamatosan gondoskodik az áru szakmai szabályok/arculat szerinti kihelyezéséről, az árak feltüntetéséről, az árjelzés ellenőrzéséről
  • Fogadja a vevőt, és megismeri a vevő igényeit
  • Bemutatja az árut a vevőnek, és tájékoztatja az áruval kapcsolatos szolgáltatásokról
  • Áruajánlással segíti a vevőt a vásárlási döntésben
  • Elszámolja az ellenértéket, kezeli a pénztárgépet, számlát készít
  • Készpénzzel és készpénzkímélő módon fizettet
  • Átadja az árut a vevőnek, a vevő igényétől, az arculati jellemzőktől és az áru jellegétől függően becsomagolja az árut
  • Intézi a fogyasztói reklamációkat
Elvárások

Iskolai végzettség:

  • érettségi vagy
  • kereskedelmi szakmunkás

Személyes kompetenciák:

  • Megbízhatóság
  • Önállóság

 Társas kompetenciák:

  • Kapcsolatteremtő készség
  • Meggyőző készség
  • Konfliktusmegoldó készség

Módszerkompetenciák:

  • Gyakorlatias feladatértelmezés
  • Helyzetfelismerés
  • Figyelemmegosztás
Előnyök

Akinek a jelentkezését várjuk:

  • pályakezdő vagy
  • gyakorlattal rendelkező
Amit nyújtunk
  • fix bérezés
  • ingyenes képzések, e-learning számítógépes felület
  • előrelépési lehetőség
  • szakmailag támogató csapat
  • humánus vezető
  • tankolási kedvezmény dolgozók részére
ÁLLÁS LEJÁRT