Raktárvezető (54 látta)

Szombathely
2017-08-11

Szombathelyi raktárunk működésének irányítására RAKTÁRVEZETŐT keresünk.

Mitől vagyunk mi mások?

  • Széles körű és speciális termékpalettával rendelkezünk.
  • Az egyik legrégebben működő nagyvállalat vagyunk.

Milyen feladatokról is lenne szó:

  • Raktározási folyamatok irányítása,
  • A beérkezett készletek érkeztetése és átvétele,
  • Raktári dolgozók feladatinak kijelölése, felügyelete és ellenőrzése,
  • A raktározási tevékenység ellátásához szükséges munkaeszközök, nyomtatványok folyamatos biztosítása,
  • Anyagmozgások naprakész könyvelése,
  • Anyag- és eszközraktározással kapcsolatos logisztikai feladatok ellátása,
  • Rendszeres leltározás megszervezése és lebonyolításának irányítása,
  • Közreműködés az anyagrendelések összeállításában,
  • Beszámolók és kimutatások készítése.

Mit is kérünk a jelentkezőtől:

  • Legalább középfokú végzettség érettségivel
  • Raktározásban vagy logisztikai területen szerzett néhány éves tapasztalat
  • Jó szervező és rendszerező készség valamint irányítói kompetenciák
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Felelősségvállalás a készletezésért
  • Önálló munkavégzésre való képesség, precizitás

Amit kínálunk:

  • Kihívással teli változatos munkakör
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
  • Magas szakmai színvonalat képviselő csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség, piacképes tapasztalat

Munkavégzés Szombathelyen.

Nálunk azonnal munkába tud állni!

Ha tetszett, amit olvasott, küldje el szakmai önéletrajzát a munkakör és a bérigény megjelölésével az allas.gazdasag@gmail.com email címre.