PAPÍRIPARI TECHNOLÓGUS (59 látta)

Szombathely
2017-08-11

Ipari termelő nagyvállalat munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

PAPÍRIPARI TECHNOLÓGUS

A leendő munkatárs főbb feladatai lesznek:

  • A papír csomagolóanyagok megtervezése,
  • Műszaki dokumentációk és technológiai leírások elkészítése
  • Technológiai folyamatok kidolgozása, hozzá munkautasítások elkészítése,
  • Műveletek meghatározása, kidolgozása
  • A munkavégzéshez szükséges alapanyagok előkészítése
  • Mintavétel a minőség-ellenőrzéshez
  • A gyártás folyamata közben előírt technológia betartásának ellenőrzése

Az ideális jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Középfokú / technikusi végzettség,
  • Megbízható szakmai tudás,
  • Proaktív, dinamikus munkavégzés,
  • Aktív, felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • Együttműködő, toleráns, nyílt személyiség.

Amit a sikeres pályázónak nyújtunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Stabil vállalati háttér.

Munkavégzés helye:

  • Szombathely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy szakmai önéletrajzát a megpályázott munkakör és munkabérigényének feltüntetésével az allas.gazdasag@gmail.com email címre szíveskedjen elküldeni. Visszajelzést a meghallgatásra kiválasztott jelölteknek tudunk küldeni.

ÁLLÁS LEJÁRT