Ofszet gépmester (48 látta)

20 éve a nyomdászatra tettük föl az életünket. Célunk igényes és innovatív nyomdatermékek előállításával hozzájárulni a vállalkozások fejlődéséhez. Technológiai hátterünket évről évre fejlesztjük, szem előtt tartva a piac igényeit.

Az Innovariant Nyomdaipari Kft. (Csongrád megye) megbízható munkatársat keres csapatába.

POZÍCIÓ MEGNEVEZÉSE

Ofszet gépmester

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • önálló, dinamikus munkavégzés,
  • együttműködő, toleráns, nyílt személyiség.
  • pontosság, precizitás
  • szorgalom

A POZÍCIÓ ELNYERÉSÉHEZ ELŐNY:

  • nyomdász szakmunkás végzettség,

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Ofszet nyomdagépek kezelése,
  • Színmérési eszközök ismerete és gyakorlati alkalmazása,
  • A megrendelét termékek határidőre történő előállítása,
  • A technológiai előírások és a kezelési utasítás betartása,
  • A gyártási ütemterv betartása, gépek karbantartása, tisztítása
  • Adatok megfelelő dokumentálása,

AMIT KÍNÁLUNK:

  • hosszú távú, stabil munkahely
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • barátságos munkahelyi légkör
  • versenyképes jövedelem

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Szeged-Algyő között

fényképes önéletrajzzal bérigény jelöléssel emailben

EMAIL CÍM

info@innovariant.hu