Művezető (49 látta)

Szombathely
2017-08-11

Ipari termelő vállalat Szombathelyi telephelyére MŰVEZETŐ munkatársat keres.

 Önt keressük, ha a feltett kérdésekből, legalább háromra IGEN a válasza!

 Jó szervező és irányító, karakán típus?

Érdeklődik a nagyvállalati szektor működése iránt?

Fontosnak tartja szem előtt tartani a gazdaságosságot?

Kipróbálná magát akár a nonprofit szektorban?

Szeretné a gyártási területen szerzett tapasztalatait kamatoztatni?

Feladatok:

  • Irányítja és ellenőrzi az üzem munkavállalóinak feladatvégzését
  • Gondoskodik a beosztott munkatársak támogatásáról, motiválásáról és fejlődéséről
  • Megszervezi az üzem működéséhez szükséges feltételeket, optimális anyagkiadást és felhasználást
  • Felügyeli a szakmai előkészítési feladatokat – technológiai eljárás megismerése, megtanítása és betartatása
  • Gondoskodik a termelés folyamatosságáról, az igényelt mennyiség legyártásáról és határidőre történő szállításáról
  • Rendszeresen ellenőrzi a felügyelete alá tartozó termelőeszközök rendeltetésszerű használatát, részt vesz azok üzembiztonságának fenntartásában
  • Felügyeli az érvényben lévő technológiai és minőségbiztosítási előírások betartását, a gyártási folyamatok minőségét
  • Vezeti a számára előírt dokumentációkat valamint elkészíti az üzem működéséhez kapcsolódó kimutatásokat és jelentéseket

Amit kérünk:

  • Legalább középfokú végzettség érettségivel
  • Minimum 3 év irányítói tapasztalat
  • Alapvető munkáltatói ismeretek
  • Gyártási területen szerzett tapasztalat
  • Gazdálkodó szemlélet
  • MS Office (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzésre való képesség, precizitás

Előny:

  • Papíripar területén szerzett tapasztalat

Amit cserébe adunk:

  • Egy 50 fős üzem irányításának kihívásai
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
  • Magas szakmai színvonalat képviselő csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség, piacképes tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Szombathely

Azonnali csatlakozhat csapatunkhoz!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy szakmai önéletrajzát a megpályázott munkakör és munkabérigényének feltüntetésével az allas.gazdasag@gmail.com email címre szíveskedjen elküldeni. Visszajelzést a meghallgatásra kiválasztott jelölteknek tudunk küldeni.