Műszaki titkár (53 látta)

Műszaki titkár

Ingatlan üzemeltető kft. Nyíregyházán, Debrecenben és Budapesten lévő lakóházak, irodaépületek, műhely és raktárépületek üzemeltetését, karbantartását és fejlesztését támogató műszaki titkár munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

  • Az épületek, építmények, gépek, berendezések, anyagok dokumentációinak kezelése, gondozása, számítógépes nyilvántartása;

  • kezelési, karbantartási, üzemeltetési utasítások készítése, szerkesztése, oktatás, tréningek tartása;

  • létesítmény üzemeltetés, hasznosítás (bérbeadás) szervezés;

  • anyag- és eszközbeszerzés szervezése, raktárkezelés, leltárazás, elfekvő készlet értékesítés;

  • energiabeszerzés és gazdálkodás;

  • hibabejelentés kezelés, hibaleltár, hibaelhárítás szervezés;

  • karbantartás szervezés, a karbantartók munkájának felügyelete;

  • ingatlan és gép, berendezés fejlesztések, épület rekonstrukciók előkészítése, elemzése, szervezése, koordinálása;

  • a közreműködők (vállalkozók, szolgáltatók, szállítók) megkeresése, árajánlatok, költségvetések bekérése, elemzése, partnerek kiválasztása, szerződéskötés előkészítése, teljesítés követés, mennyiségi, minőségi ellenőrzés, igazolás;

  • kapcsolattartás szervezeten belüli munkaterületekkel és külső partnerekkel.

Szakmai és személyi követelmények:

  • felsőfokú műszaki, műszaki menedzseri, vagy hasonló szakképesítés (egyéb feltételek esetén technikusi);

  • jó szakmai felkészültség, hasonló területen szerzett szakmai gyakorlat technikusi végzettség esetén minimum 5 év, felsőfokú végzettség esetén 1-2 év;

  • széles szakmai látókör és érdeklődés, az újdonságok iránti fogékonyság;

  • haladó számítástechnika alkalmazási készség (Office táblázatkezelő, dokumentum kezelő, CAD, projekt tervező, stb.)

  • rendszerszemlélet, újító, elemző gondolkodás, jó dokumentációs készség;

  • önállóság, kezdeményező készség, alaposság, tervszerű munkavégzés, jó szervezőkészség;

  • tárgyaló és kommunikációs készség;

  • büntetlen előélet;

  • B jogosítvány és vezetési gyakorlat.

További előnyös tényezők:

  • több különböző műszaki szakirányú szakképzettség, illetve szakmai gyakorlat;

  • saját gépkocsi;

Munkafeltételek:

  • teljes munkaidős munkaviszony;

  • munkavégzés helye: Nyíregyháza, alkalmanként több napos (budapesti) kiküldetés;

Amit kínálunk:

  • változatos, szakmai kihívásokkal teli feladatok;

  • hosszú távú felelősségteljes munka;

  • megfelelő anyagi elismerés, költségtérítések;

  • szakmai fejlődés, továbbképzés támogatása.

ÁLLÁS LEJÁRT