Logisztikai munkatárs (84 látta)

Folyamatosan növekvő rendezvényszervező csapatunkba logisztikai munkatársat keresünk

Feladatok:

  • Irodai beszerzés és az ahhoz kapcsolódó logisztikai folyamatok teljes körű koordinálása
  • Céges autópark szervízelésének koordinálása
  • Kapcsolattartás és tárgyalás a szervizekkel
  • Logisztikai folyamatok fejlesztése
  • A vállalatcsoport stratégiájának végrehajtása
  • A területhez tartozó kollégák munkájának összefogása
  • Projektek nyomon követése, adminisztráció

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Több éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Csapatmunkára való képesség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Terhelhetőség
  • Nem fél a kihívástól
  • Rendszerszemlélet
  • előny kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes feladatkör
  • Karrierépítési lehetőség a cégcsoporton belül
  • Fiatal, motivált, rugalmas csapat, erős csapatszellem
  • Pozitív, támogató légkör
  • Elvárásoknak megfelelő bérezés

Fényképes önéletrajzodat, fizetési igény megjelölésével várjuk a csapattag@art-group.hu címre.

ÁLLÁS LEJÁRT