KÖZPONTI KOORDINÁTOR (57 látta)

Ridge Park, Fiastyúk utca
2018-02-05

A logisztikai szektorban 15 éve dinamikusan fejlődő Cégcsoport tengeri konténerek kereskedelmével és átalakításával foglalkozik Érden, a Ridge Parkban tavaly megnyitott 10.000 nm-es központi telephelyén.

Amit kínálunk:

  • Heti 40 órás, határozatlan idejű munkaviszony
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil háttér, nemzetközi beágyazottság
  • Hosszútávú fejlődési és tanulási lehetőség
  • Döntéshozatalban való részvétel
  • Változatos feladatok

Napi feladatok:

  • Ügyvezető és irodavezető munkájának napi támogatása
  • Adminisztrációs és dokumentációs feladatok
  • Általános ügyvitel, irodai feladatok ellátása
  • Vendégek, ügyfelek fogadása
  • Számlázás, Könyvelési anyag összekészítése
  • Nyilvántartások vezetése
  • Kimenő és bejövő posták kezelése, iktatása
  • Partneri elszámolások elkészítése, kapcsolattartás
  • Pénzügyi, banki ügyvitel
  • Személyzeti ügyek menedzselése

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség (2-4 év tapasztalattal) vagy középfokú végzettség (legalább 4-6 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal)
  • Ambíciózus és proaktív személyiség (“csapatjátékos”)
  • Nagyfokú precizitás és rendszerszemlélet
  • Kiváló szervezőkészség
  • Menedzser beállítottság
  • Irodai szoftverek készségszintű ismerete

Előny:

  • Érd környéki lakóhely (Érd, Százhalombatta, Budaörs, Törökbálint stb.)
  • Műszaki vagy kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
  • Jó probléma megoldó és kommunikációs képesség
  • 10 év tapasztalat

Munkavégzés helye: 2030 Érd, Ridge Park, Fiastyúk utca

Fényképes önéletrajzát emailen várjuk, hosszútávra keresünk kollégát, kezdés időpontja szeptember 1.