IRODAVEZETŐ (75 látta)

Közel 20 éve stabilan működő kisvállalkozás keres új munkatársat

IRODAVEZETŐImunkakör betöltésére.

Új kollégánk a kereskedelem területén tevékenykedő, 8 fő létszámú cégünk működési rendszerének megismerését követően munkáját önállóan, normál munkaidőben végzi majd, Budapest XI. kerületében található irodánkban.

Kollégáink mindegyike elkötelezett, hosszú ideje tartozik közösségünkhöz, ahol kiemelt érték és tényező az ember, így olyan munkatárssal kívánjuk bővíteni csapatunkat, aki számára ezen szempontok kiemelkedő jelentőséggel bírnak.

Feladatok:

  • általános irodai, adminisztratív feladatok ellátása
  • telefonok, e-mailek fogadása, továbbítása, hivatalos levelek megfogalmazása, kimenő-bejövő posta kezelése
  • vevői számlák/szállítói számlák teljes körű kezelése
  • kapcsolattartás /adatszolgáltatás a könyvelés részére
  • szállítókkal, megrendelőkkel történő kapcsolattartás
  • az irodával kapcsolatos dokumentációk rendszerezése és tárolása
  • döntéseket előkészítő anyagok összeállítása, dokumentációk, táblázatok készítése
  • kiemelt figyelem a határidők betartására és betartatására

Elvárások:

  • önállóság, precizitás, rendszerben gondolkodás képessége
  • több feladat párhuzamos kezelésének, folyamatok átlátásának képessége
  • kiváló szervező és problémamegoldó készség
  • magabiztos számítógép kezelői ismeretek (Word, Excel)
  • rugalmasság, precizitás, pontosság
  • minimálisan középfokú iskolai végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • a kommunikációképes angol nyelvtudás nem követelmény, de előnyt jelent
  • kommunikációs készség, határozott fellépés
  • pozitív életszemlélet, ápolt megjelenés
  • önmagára és környezetére, munkájára igényes

Amit nyújtunk:

  • alkalmazotti jogviszony, hosszú távú munkalehetőség
  • stabil, barátságos munkahelyi környezet
  • tervezhető időbeosztás, fix munkaidő
  • versenyképes jövedelem

Amennyiben szívesen dolgozna egy fejlődő cégnél, ahol számítanak az ötleteire és a munkájára, valamint fontos Ön számára, hogy egy emberi léptékű közösség tagja legyen, kérjük, magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét, fizetési igénye megjelölésével az allashirdetes.pozicio@gmail.com e-mail címre küldje.