Ingatlanértékesítő (65 látta)

Bruttó bér: 300 000 Ft / hó

Kerület: VII.

Kategória: Értékesítés / kereskedelem

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:nem szükséges

Tapasztalat: Pályakezdő, 1-3 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:,Teljes munkaidő 6-8 órában

Elvárt végzettség: nem igényel

Szükséges nyelvtudás: nem igényel

Munkakör megnevezése:Ingatlanértékesítő

Cégnév: New Estate Kft.

Irodánk kollégákat keres, fő állásban.

Belvárosi irodánk kollégákat keres

Ingatlanértékesítői munkakörbe

  • Egyedülállóan magas jutalékos rendszerben Nettó 70 % 300.000/hó
  • Megbízásos jogviszony
  • Napi 6-8 órában,rugalmas beosztásban
  • Önköltségi keret max 35 000 ft. (telefon/hirdetési csomag)
  • Teljes támogatást kapsz, Ingyenes szakmai képzést,irodai és jogi hátteret

Amit kérünk :

  • Jó kommunikációs képesség,ez a legfontosabb,
  • Word,excel internet-alapfokú használat
  • Kreatív, önálló munkavégzés,előnyös üzleties megjelenés

Minden segítséget megadunk,ha valóban szeretnél dolgozni ,és sok pénzt keresni !

fényképes önéletrajzzal info@newestate.hu

ÁLLÁS LEJÁRT