HR gyakornok (francia nyelvtudással) (62 látta)

Szeretnéd egy multinacionális cégnél kipróbálni magad? Beszélsz franciául és szeretnéd ezt a mindennapjaidban használni?

Multinacionális partnerünk számára keresünk

HR gyakornokot

12 hónapra francia nyelvtudással

Feladatok:

  • Új HR eszközök tesztelése és megvalósítása
  • Meglévő dokumentáció frissítése
  • Részvétel a folyamatos fejlesztéssel kapcsolatos eseményeken
  • HR osztály projektjeiben való aktív részvétel
  • Adminisztratív feladatok
  • HR munkatársak munkájának segítése

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív jogviszony felsőoktatásban (HR területen)
  • Magabiztos angol és francia nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség, szorgalom, precizitás

Amit kínálunk:

  • Órarendhez igazodó munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem: nettó 1000 Ft/óra
  • Tapasztalatszerzés egy multinacionális cégnél

Munkaidő: min. 20 óra/hét

Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület

Jelentkezésedet önéletrajz formájában az EHRGYAK referenciakód megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: whcbp@whc.hu

„Jelentkezésével hozzájárul személyes adatai kezeléséhez a www.whc.hu oldalon elérhető szabályzat szerint.. Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-102776/2016 ”

ÁLLÁS LEJÁRT