Értékesítési munkatárs (63 látta)

Helység:Nagykanizsa

Kategória:Értékesítés / kereskedelem

Tapasztalat:Nem feltétel

Foglalkoztatás jellege:Vállalkozói/szerződéses

Elvárt végzettség: középiskola/Érettségi

Szükséges nyelvtudás: nem igényel

Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs

Leírás

Szereted a kihívásokat, a változatos munkát, nyitott vagy az emberek felé? Légy a csapatunk része!

Kollégáinkhoz csatlakozva, vagy vállalkozóként külön utakat kutatva, részese lehetsz egy dinamikus értékesítői teamnek.

Ahogyan a leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • értékesítési szemlélet, értékesítési véna
  • jó kommunikációs készséggel rendelkezik
  • alapfokú számítógép ismeretekkel bír
  • szeret csapatban dolgozni, de képes az önálló munkavégzésre is

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

Értékesítési tapasztalat!!!

az UPC Direct termékek, szolgáltatások ismerete(előny, de nem feltétel)

Feladatok, amelyeket rábíznánk:

  • új és meglévő ügyfelek személyes megkeresése
  • az ügyfél érdeklődésének felkeltése az aktuális díjcsomagokat, szolgáltatásokat illetően. Információ adása a szerződéskötési feltételekről
  • az ügyféllel való egyeztetés során további igények felmérése, a kínált portfóliónkból további ajánlások tétele
  • a felvett adatok rögzítése egy központi programba számítógépen keresztül
  • ügyfélpanaszok kezelése

Amit mi nyújtunk:

  • versenyképes juttatási csomag(Alap fizetés+teljesítmény utáni jutalék)
  • szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán
  • kiváló csapat
  • ideális körülmények a felelősségteljes, önálló munkavégzéshez

Munkavégzés helye: Zala-Somogy megye

Jelentkezés:Fényképes önéletrajzokkal az e-mail címre várjuk.

ertekesites.spoinvest@gmail.com

ÁLLÁS LEJÁRT