Értékesítési menedzser / Account manager (144 látta)

Motivált, hozzáértő, jó hangulatú csapatunk a magyar internet legnépszerűbb és leglátogatottabb portáljainak hirdetési megoldásait értékesíti. Legyél te a következő Account Managerünk!

Szeretnénk veled dolgozni, ha

nem csak használod, de érted is az internetet,
van némi értékesítési tapasztalatod,bátran prezentálsz,
jól bánsz az emberekkel,és kötélből vannak az idegeid.

Külön előny, ha

rutinos értékesítő vagy,
és nem ijedsz meg, ha angolul kell megszólalnod.

Feladataid lennének

népszerű portáljaink – az Indextől a Totalcaron át a Femináig – hirdetési felületeinek értékesítése,
profi kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel,
új ügyfelek kezelése,kampányok menedzselése,
átmenedzselése és újramenedzselése,
ügyféltárgyalások lebonyolítása,
prezentációk megtartása,
szerződések átgondolt előkészítése.

Amire te biztosan számíthasz tőlünk:

megbízható munkaadói háttér,
példás fizetési fegyelem,
elérhető értékesítési célok vonzó bónuszokkal,képzések,
hogy folyamatosan fejlődj,
motivált, jó fej munkatársak.

Ha szívesen dolgoznál nálunk, és szerinted megfelelsz a fentieknek, a részletes szakmai önéletrajzodat az alábbi email címre várjuk. hr@cemp.hu