Épületkarbantartó, gondnok Budapesten (lakhatással is) (181 látta)

Épületkarbantartó, gondnok Budapesten (lakhatással is)

Ingatlan üzemeltető kft. több telephelyén lévő lakóházainak, irodaépületeinek a felújításában, karbantartásában, üzemeltetésében résztvevő, önálló munkavégzésre képes épületkarbantartó, gondnok munkatársat keres teljes-, vagy részmunkaidőbe.

Feladatok:

az épület és berendezéseinek a különleges szakértelmet, vagy felszerelést nem igénylő egyszerűbb javításainak, felújításainak az elvégzése, mint pl.: kisebb hegesztések (villannyal), kisebb kőműves javító munkák, nem professzionális igényű festés-mázolás, burkolatok javítása, pótlása;

– szerelési munkák, mint pl.: bútor összeszerelés, cső és egyéb vezetékek, polcok falra szerelése, stb.;

épületgépészeti rendszer felhasználói szintű karbantartása (vízfeltöltés, légtelenítés, szűrők tisztítása, szerelvény csere, csapadékvíz elvezetők tisztítása, duguláselhárítás stb.)

munkaeszközök, szerszámok, kisgépek karbantartása;

a speciális feladatokra érkező külsős szakemberekkel való együttműködés;

anyagbeszerzés, saját, vagy szolgálati autóval;

– szolgálati gépkocsi tisztán tartása, karbantartása;

ingatlanok előtti járda, udvar- és parkfenntartás, hulladék kezelés.

Szakmai és személyi követelmények:

valamilyen építő-, gép-, vagy villamosipari szakképzettség;

hasonló területen szerzett legalább 3 éves munkatapasztalat;

– rugalmas munkaidő beosztás vállalása;

önálló, tervszerű, fegyelmezett munkavégzés;

megbízhatóság, leinformálható, jó referenciák;

– B jogosítvány, vezetési gyakorlat;

büntetlen előélet.

További előnyös tényezők:

több szakmában végzettség, vagy gyakorlat;

felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;

saját gépkocsi.

Alkalmazási feltételek:

munkavégzés helye: Budapest, alkalmanként több napos kiküldetés Nyíregyházára;

alkalmazás rész-, vagy teljes munkaidőben, a feladathoz alkalmazkodó rugalmas munkaidő beosztásban;

szolgálati elhelyezés;

korrekt bérezés, költségtérítés.

ÁLLÁS LEJÁRT