EGÉSZSÉGÜGYI ASSZISZTENS (63 látta)

Egészségügyi Asszisztens

Szegedi székhelyű alvászavar központ keres azonnali kezdéssel alvásdiagnosztikai asszisztensi feladatok ellátására egészségügyi végzettségű munkatársat, teljes vagy részmunkaidőben.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • éjszakai alvásdiagnosztikai vizsgálatok elvégzése,
  • vizsgálatok előkészítése, az ehhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése,
  • a vizsgálatra érkező betegek irányítása, ellátása,
  • nappali adminisztráció, leletgépelés.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • egészségügyi általános ápoló, szakápolói képesítés (középfokú)
  • diplomás ápolói képesítés előny,
  • EEG szakvizsga előny,
  • intenzíves ápolói tapasztalat előny,
  • Windows és MS Office számítógépes környezet gyakorlott használata,
  • jó problémamegoldó képesség, jó szervezőképesség, jó kommunikációs képesség.

Munkavégzés:

  • Teljes munkaidő esetén a feladatok ellátása heti váltott műszakban:

×          1 hétig 5 x éjszaka 18.30-6.30 óra között, majd

×          1 hétig 5 x délelőtt 6.30-10.30 óra között történik;

  • Részmunkaidő esetén:

×          hetente 5 x éjszaka 18.30-6.30 óra között

  • munkavégzés helye: Szeged, Kálvária sgt 57.;
  • munkavégzés formája: alkalmazotti státuszban
  • bérezés: megegyezés szerint.

Jelentkezését motivációs levele kíséretében, fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel a karrier@somnocenter.hu e-mail címre küldje, alvásdiagnosztikai asszisztens tárgymegjelöléssel.