Bérszámfejtő és munkaügyi ügyintéző (48 látta)

Cégjellemzők:

Az Európa Rendezvény Iroda 1995 óta piacon lévő magyar tulajdonú rendezvényszervezéssel és hajózással foglalkozó cégcsoport tagja.

Több mint 20 éves szakmai tapasztalattal rendelkező, folyamatosan növekvő vállalat, mely évente több ezer rendezvényt, különböző eseményeket bonyolít le hajóikon, télen-nyáron.

Főbb feladatok, munkák:

  • Munkavállalók havi bérszámfejtése
  • Munkaügyi feladatok teljes körű ellátása
  • Munkaviszony létesítésével és megszűnésével összefüggő feladatok elvégzése
  • Munkaügyi ügyfélszolgálat
  • Hó végi óraadatok előkészítése bérszámfejtéshez
  • Társadalombiztosítással összefüggő teendők ellátása
  • Munkaügyi dokumentumok és szabadságok nyilvántartása,
  • Munkáltatói igazolások kiadása
  • Havi, negyedéves és éves adatszolgáltatások, statisztikák beküldése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Több éves szakmai tapasztalat
  • Pontos és hatékony munkavégzés
  • Jogszabályok naprakész ismerete, annak rendszerében való eligazodás, tájékozódás és értelmezés
  • Rendszerező és lényeglátó készség
  • Logikus, kreatív gondolkodás
  • Word, Excel, internet használata, illetve valamely bérszámfejtési szoftver ismerete
  • Jó kapcsolatteremtő, problémamegoldó képesség
  • Dinamizmus, határozottság
  • Nagy munkabírás, terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

–  KULCS Soft bérszámfejtési program ismerete

–  Elhivatottság

–  Csapatszellem

–  Jó kommunikációs képesség

–  Szorgalmas, határozott, lojális munkavégzés

–  Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos csapat
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Biztos kifizetések
  • Stabil munkahelyi háttér
ÁLLÁS LEJÁRT