Mutassa meg ismerőseinek:

Cnc esztergályos

Referenciaszám: A88668

A Cnc esztergályos álláshirdetés részletei:

Budapesti partnercégünk számára keresünk cnc esztergályos kollégát, gépbeállítói- gépkezelői munkakörbe, közepes és nagy szériás munkadarabok legyártására, több műszakos munkarendbe.
Feladatok:
- cnc eszterga beállítása kapott program és műveleti utasítás alapján
- esetleges programozási feladatok
- alkatrészek pontos és gyors legyártása, méretek, felületi minőség ellenőrzése stb.
- helyi dokumentációk pontos vezetése
Amit partnerünk kínál:
- hosszú távú, biztos munkalehetőség
- versenyképes alapfizetés
- teljesítményfüggő prémiumrendszer
- kiváló munkahelyi környezet
Elvárások:
- több orsós, hajtott szerszámos, ellenorsós esztergagépek beállításában és programozásában szerzett több éves tapasztalat
- siemens illetve fanuc vezérlők aktív ismerete programozási szinten
- pontos, precíz munkavégzés
- együttműködés a helyi vezetéssel, gyors beilleszkedési képesség

Amennyiben jelentkezni szeretne hirdetésünkre, kérjük küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre, vagy jelentkezzen telefonos elérhetőségünkön.
- cnc.forgacsolas@gmail.com
- 20/401-5102

Egyéb adatok: Cnc esztergályos

Az álláshirdető cég: Ritman
Álláskategória: Gyártás / Termelés

Tovább az Állás24-re »

hirdetés
bezár

Igényeljen online hitelt, akár több banknál is, hogy választani tudjon!
Online hiteligénylés akár 1 perc alatt!
Online bankok listája