Mutassa meg ismerőseinek:

Ügyfélszolgálati munkatárs

Referenciaszám: A3653

Az Ügyfélszolgálati munkatárs álláshirdetés részletei:

Fiatalos, megújuló budapesti irodánk bővítéséhez keresünk 15 fő munkatársat ügyfélkapcsolati munkatárs munkakörbe.

A jövőbeli munkatárs feladatai:

  • Ügyfélkapcsolattartás, tanácsadás
  • Nyomtatványok kitöltése és iktatása
  • Keresztértékesítés

Jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Ügyfél centrikus hozzáállás
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Értékesítői véna előny

Juttatás:

  • A cég ügyfélkört biztosít
  • Versenyképes jövedelem
  • Jutalék és bónusz opció
  • Egyéb juttatások

Fényképes önéletrajzzal, valamint motivációs levéllel.

Egyéb adatok: Ügyfélszolgálati munkatárs

A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció

Jelentkezés az állásra: Ügyfélszolgálati munkatárs