Mutassa meg ismerőseinek:

hajó pincér

Referenciaszám: A2691

A hajó pincér álláshirdetés részletei:

Hajó- és nemzetközi pincér tanfoloyam, azonnmali munkalehetőséggel óceánjáró luxus hajókra.

Amit kínálunk: gyors elhelyezkedési lehetőség széles kínálattal bel és külföldön.

A képzés tandíja: 49.000ft-részletfizetéssel is!

Feladatok:

pincér, felszolgáló hajókon ill. nemzetközi vendéglátó helységekben

Jelentkezési feltétel, elvárások:

életkor: 21-27év

nyelvtudás: minimum alapszintű angol (papír nem szükséges róla)

- vendéglátói gyakorlat , végzettség előny

Képzés indul: 2011.június 27-én

Képzés időtartama: 2 hónap

A felvételi elbeszélgetésen megfelelteknek, a munka kezdés: 2011.szeptembertől!

www.pszichologuskepzo.hu

1073 Budapest, Erzsébet krt. 41. 1em. 5.-

szarvas.krisztina@pszichologuskepzo.hu

T: 061 413-1536

0620-3595939, 0620 3595929

Egyéb adatok: hajó pincér

Az álláshirdető cég: Best-Work Kft.
A munkavégzés helye: külföld
Álláskategória: Alkalmi, időszakos munkák